0 (532) 691 20 96 AHMET SEVİNÇ

Oto Klima Bakım/Tamir

Tam otomatik klima cihazımız ve son teknoloji tamir aparatlarımız ile klima gaz basımı, sistem yıkama , ve kompresör mekanik onarımları servisimiz bünyesinde yapılmaktadır.

Klima Gaz Dolumu

Servislerimizde her marka ve model otomobil`e otomatik klima gaz dolum cihazı ile Klima gaz dolumu yapılmaktadır. Klima gaz dolum fiyatı ve klima gazı dolumu ile ilgili her türlü sorularınız için servisimize bekliyoruz. Full Otomatik Klima Gaz Dolum Cihazları ile klima gazı dolum ve Kontroller Yapılmaktadır

Oto Servis Bakım

Arabanızın bakıma ihtiyacı olduğu zaman fark edemeyebilirsiniz. Bunun için yılda bir kez değil gerektiği zamanlarda periyodik oto bakım yaptırarak aracınızın kullanım ömrünü arttırmış ve kalitesini korumuş olursunuz.

Oto Elektronik Servisi

Servisimizde aracınızın klima, anahtar kodalama, ABS-TCS tamiri, Beyin kodlama, radyo-teyp tamiri, tesisat tamiri işlemlerinin yan sıra.. Aracınınız tüm elektriksel ve elektroniksel arızalarına çözüm bulan tecrübeli, eğitimli ve çok güçlü bir ekibi bulunmaktadır.

Mobil Center Hizmeti

Mobil 1 Center, en yüksek standartlara göre işletilen ve hızla büyüyen yağ değiştirme merkezi zinciridir. Müşteriler, güvenli ve profesyonel bir ortamda verimli ve kapsamlı yağ değişimi hizmeti talep ediyorlar. Mobil 1 Center bu talebe cevap vermeyi hedefliyor.