0 (532) 691 20 96 AHMET SEVİNÇ

SEVİNÇ OTO

 

SEVİNÇ OTOMOTİV olarak kurulduğumuz 2001 yılından bu zamana kadar müşteri odaklı çalışmaktayız. Müşterilerin istekleri doğrultusunda hareket ederek onlara en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Uzman Personel Kadromuz ile aracınız ortaya çıkan problemi en kısa sürede çözerek sizlere teslim etmek için çalışmakta, sizin ve aracınızın önemini kavramaktayız. Sevinç Otomotiv olarak sizlere hizmet amaçlı çalışmaya devam edip daha iyisini hedefleyebileceğimizden emin olabilirsiniz.

Her marka benzinli, dizel ve LPG’li araçların arıza tespitlerinde; bilgisayarlı arıza teşhis ve motor test cihazları kullanarak eğitimli profesyonel personelimiz ile 365 gün 24 saat acil yol yardım, kurtarıcı hizmetleri sunmaktayız.

Hizmet kalitesi güvenirliği, müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş, konusunda uzman eğitimli ve güler yüzlü personelimiz ile siz geğerli müşterilerimize hizmet sunmaktan onur duyarız.

Ayrıca 2 yıldan bu yana Mobil Center olarak hizmet vermekteyiz. Mobil 1 Center, en yüksek standartlara göre işletilen ve hızla büyüyen yağ değiştirme merkezi zinciridir. Müşteriler, güvenli ve profesyonel bir ortamda verimli ve kapsamlı yağ değişimi hizmeti talep ediyorlar. Mobil 1 Center bu talebe cevap vermeyi hedefliyor.